DANE KONTAKTOWE

Biblioteka Publiczna w Mikołajkach

ul. Kolejowa 6,11- 730 Mikołajki

Dysksusyjny Klub Książki dla dorosłych

27.06.2019 o godz.18.00 w czytelni biblioteki odbyło się ostatnie spotkanie przed wakacjami członków Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych.

Omawiałyśmy książkę Agnieszki Maciąg "Smak życia".

To książka, którą polecamy każdej kobiecie w różnym wieku. Podzielona na kilka części. Osobno o jedzeniu, jodze, wyglądzie, Pięknie wydana. Dużo uwag na temat naturalnego, zdrowego życia. Niektóre z koleżanek postanowiły jeszcze raz przeczytać jako lekturę na wakacje. Nie trzeba czytać od deski do deski, można przejrzeć to co nas zainteresuje, możemy wracać do lektury, kiedy będzie to potrzebne.

Czytanie tej pozycji to był nasz relaks. Warto przeczytać. Następne spotkanie po wakacjach we wrześniu 2019.