„Biblioteka dla Każdego”

spotkanie Ze Środowiskowym Domem Samopomocy w Mikołajkach

18 maja 2019 Bibliotekę Publiczną po raz ostatni przed wakacjami odwiedzili podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Mikołajach.

Pani Renata Gawlińska serdecznie powitała wszystkich gości oraz przedstawiła temat spotkania, którym było lato i zbliżające się wakacje.

Uczestnicy przeczytali przygotowane przez siebie wiersze . Chętni mogli również przeczytać utwory polskich autorów wybranych przez Panią Renatę m.in.: Małgorzaty Strzałkowskiej, Danuty Wawiłow, Kazimierza Przerwy-Tetmajera i wielu innych.

Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze, przy słodkim poczęstunku i śpiewie. Podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy wręczyli w podziękowaniu własnoręcznie wykonane upominki.

Czerwcowe spotkanie to kontynuacja cyklu wizyt w Bibliotece pod hasłem „Biblioteka dla Każdego”.

Dziękujemy za dziś i do zobaczenia po wakacjach.

Karolina  Łapuć