„Biblioteka dla Każdego”

spotkanie Ze Środowiskowym Domem Samopomocy w Mikołajkach

27 lutego 2019 Bibliotekę Publiczną po raz kolejny odwiedzili podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Mikołajach.

Obecni na spotkaniu zaprezentowali przygotowane przez siebie wiersze o różnorodnej tematyce. Chętni uczestnicy mogli również przeczytać wiersze i opowiadania polskich autorów ze zbioru „Cztery Pory Roku”, wybrane przez panią Renatę Gawlińską.

Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze, przy słodkim poczęstunku. Podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy wręczyli w podziękowaniu własnoręcznie wykonane upominki.

Lutowe spotkanie to kontynuacja cyklu wizyt w Bibliotece pod hasłem „Biblioteka dla Każdego”.