Teatr przy stoliku

14.01.2019 godz.18.00

klub czytelniczy ABC

Młodzi aktorzy czytają sztukę  NAPISZ DO MNIE

Leo, psycholog języka, przez pomyłkę otrzymuje korespondencję mailową od Emi, która zajmuje się tworzeniem stron internetowych. Początkowo, korespondencja wysyłana z uprzejmości, stopniowo zaczyna nabierać nowych barw i znaczeń, a niewinna wymiana błyskotliwych zdań przeradza się w wirtualną zażyłość, przyjaźń i w końcu w intymną wręcz relację. Czy oboje spotkają się w realu?

Przewrotna, błyskotliwa sztuka austriackiego dramaturga znakomicie diagnozuje świat pozorowanego życia zewnętrznego, w którym przebywa ze strachu?, z presji nowoczesnych technologii?, z braku pozytywnych wzorców?, pokolenie urodzone na przełomie XX/XXI wieku.

Czytają: Małgorzata Rydzyńska, Wojciech Rydzio