Urodziny Kubusia Puchatka

W czwartek (11.10.2018) i piątek (12.10.2018) wspólnie z przedszkolakami obchodziliśmy w naszej Bibliotece urodziny Kubusia Puchatka.

Uczestnicy spotkania wraz z nauczycielami rozwiązywali zagadki i wykonywali zadania przygotowane przez Kubusia Puchatka. Wysłuchali również krótkich opowiadań o Jubilacie i poznali przyjaciół ze Stumilowego Lasu.

Na koniec wspólnej zabawy czekało na dzieci „małe co nieco” - urodzinowe babeczki Kubusia i inne słodkości. Każda z grup przedszkolaków otrzymała w prezencie pamiątkowe przypinki „Przyjaciel Kubusia Puchatka”, a także pudełko ze słodyczami.

Wszystkim gościom serdecznie dziękujemy za zabawę i miło spędzony czas!