TEATR PRZY STOLIKU

17.10.2018 godz.18.00 (środa)

klub czytelniczy ABC

SPRÓBUJMY JESZCZE RAZ

Amerykańska komedia obyczajowa o kobiecie po przejściach i mężczyźnie z przeszłością. Ona jest rozwiedzioną policjantką, on niespełnionym aktorem rewiowym. Mieszkają w tej samej kamienicy. Drobny incydent sprawia, że spotykają się w okolicznościach nieszczególnie sprzyjających nawiązaniu dobrosąsiedzkich stosunków. Niemniej, pierwszy kontakt rodzi następny i kolejny, podczas których oboje poznają swoje dobre i słabsze strony, kłócą się zawzięcie, ale i przyciągają, aż do romantycznego w gruncie rzeczy finału.

Czytają: Wiesława Szymańska i Marian Czarkowski

Serdecznie zapraszamy !