Uroczyste pożegnanie bibliotekarki  odchodzącej na emeryturę

5.07.2018o godz.11.00 w czytelni biblioteki odbyło się uroczyste pożegnanie odchodzącej na emeryturę Ewy Kossewskiej.
W uroczystości udział wzięli: Burmistrz Miasta i Gminy Piotr Jakubowski, Przewodniczący Rady Miejskiej Sławomir Gawliński, Przewodnicząca Komisji Kultury Irena Kozak. dyrektorzy Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie Andrzej Marcinkiewicz i Renata Pietrulewicz, dyrektor Centrum Kultury "Kłobuk" Jarosław Puszko oraz bibliotekarki z Mikołajek, Woźnic i Baranowo.
W tym dniu nie zabrakło podziękowań, życzeń , kwiatów oraz torta oczywiście w kształcie książki.  43 lata pracy  w bibliotece to o czymś chyba świadczy.