Mała Książka - Wielki Człowiek

Z przyjemnością informujemy, że Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Mikołajkach zakwalifikowała się do ogólnopolskiego projektu Mała Książka - Wielki Człowiek.

Liczymy, że wspólnie uda nam się sprawić, że czytanie książek stanie się atrakcyjnym sposobem spędzania czasu przez rodziców i dzieci.

Z projektem ruszamy we wrześniu 2018.

Do biblioteki zaprosimy trzylatków z Przedszkola Bajkowy Domek i Promyczek.

Trzyletni Mali Czytelnicy po odwiedzeniu biblioteki otrzymają Wyprawkę Czytelniczą, czyli: książkę, poradnik dla rodziców oraz Kartę Małego Czytelnika.