Domowy. Rodzinne historie o słowach.

27.06.2018 o godz.9.00  w czytelni biblioteki  odbyły się warsztaty językowe w których uczestniczyły dzieci wraz z opiekunami z Przedszkola Bajkowy Domek.

Na początku spotkania nasi goście zostali poinformowani o tym ,że wspólnie dołączyliśmy do programu Domowy. Rodzinne historie o słowach.

Bardzo przydatną książką  była inspirująca i wzbogacająca wiedzę o języku:"Basia. Wielka księga słów".

Dzieci dzieliły się "skrzydlatymi słowami", słuchały uważnie  o znaczeniu słów, które przedstawiała Basia w swojej książce.

Na koniec otrzymały zakładki i słodkie co nieco.