DANE KONTAKTOWE

Biblioteka Publiczna w Mikołajkach

ul. Kolejowa 6,11- 730 Mikołajki

Noc Bibliotek 2018

IV wydanie ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek odbędzie się w sobotę 9 czerwca 2018 r.

Hasło tegorocznej akcji to "RzeczpospoCzyta" - w wyjątkowym roku 100 lat Niepodległości Polski czytamy polską literaturę, oglądamy ilustracje polskich twórców, twórczo zajmujemy się rodzimą sztuką, przyrodą, poznajemy polską historię sprzed stulecia i tę bliższą, a także wyobrażamy sobie Polskę za 100 lat.

Noc Bibliotek to ogólnopolska wieczorno-nocna akcja w niekonwencjonalny sposób promująca czytanie i biblioteki jako najbardziej otwarte i dostępne instytucje kultury z ofertą dla osób w każdym wieku, z których zasobów warto korzystać.

Planujemy tę Noc spędzić z wierszami Herberta. Zabawimy się w teatr, mamy przygotowaną grę biblioteczną oraz zagadki dla wszystkich uczestników.

Rozdamy zakładki i naklejki, nie zabraknie pamiątkowego zdjęcia z imprezy.

Planujemy zajęcia od 19.00 do 24.00

Zapraszamy do odwiedzin!