DANE KONTAKTOWE

ul. Kolejowa 6,11- 730 Mikołajki
tel. 87 42 16 146

Środowiskowy Dom Samopomocy w Mikołajkach w bibliotece

16.05.2018 w czytelni biblioteki  po raz drugi gościliśmy pensjonariuszy ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Mikołajkach wraz z opiekunami. Pani kierownik biblioteki przywitała gości  a następnie przeczytała kilka  wesołych wierszy o starości np. Hymn starców, Smutki i radości objawów starości.  Nie zabrakło wierszy o Mikołajkach, napisanych przez naszych lokalnych poetów, które bardzo podobały się naszym gościom.

Po słodkim poczęstunku była sesja zdjęciowa. Było miło, sympatycznie  i wesoło  a więc  do następnego spotkania.