DANE KONTAKTOWE

ul. Kolejowa 6,11- 730 Mikołajki
tel. 87 42 16 146

Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej w Mrągowie

8 maja 2018 o godz.10.00 w Bibliotece Miejskiej w Mrągowie odbył się II Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej.

W konkursie udział wzięli  również uczniowie z naszej gminy Mikołajki.

Jesteśmy dumni z naszych recytatorów !!!

I miejsce w kategorii wiekowej klas I-III zajęła Aleksandra Kowalczyk ze Społecznej szkoły Podstawowej w Mikołajkach

Wyróżnienie - Wojciech  Madej- Zespół Oświatowy w Mikołajkach klasa 3

I miejsce w kategorii klas IV-VI zajęła Kinga Gadomska z Zespołu Oświatowego w Mikołajkach

I miejsce w kategorii wiekowej klas 7 i gimnazjum zajął Piotr Madej z Zespołu Oświatowego w Mikołajkach

Wyróżnienie otrzymała Angelika Obzejta z Zespołu Szkół w Baranowie

Wyróżnienie otrzymała także Julia Olszewska ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Olszewie.

Wszystkim recytatorom  i nauczycielom wielkie podziękowania składa Kierownik Biblioteki Publicznej w Mikołajkach.