DANE KONTAKTOWE

ul. Kolejowa 6,11- 730 Mikołajki
tel. 87 42 16 146

Szanowni Czytelnicy!

Zapraszamy do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji

Kinder Mlecznej Kanapki "Przerwa na wspólne czytanie".

Czytanie to kochanie!

Czytanie rozwija język dziecka, jego wyobraźnię, uczy empatii, pozytywnych zachowań itp. Wspólne czytanie pogłębia bliską relację rodzica z dzieckiem, pozwala na spędzenie każdej wolnej chwili razem, na budowanie bliskości. Dziecko, czytając z rodzicami czuje się bezpieczne i kochane.

Kinder Mleczna Kanapka wspiera ideę wspólnego czytania dorosłych i dzieci.

Biblioteki z największą liczbą głosów zostaną obdarowane zestawami książek i wygodnymi pufami.

Do dzieła – głosuj między 2 a 31 października 2017

pod adresem: wspólneczytanie.pl

na naszą Bibliotekę Publiczną w Mikołajkach!

Oprócz bibliotek Kinder Mleczna Kanapka obdaruje też rodziców z dziećmi! Aż 40 000 książek z kolekcji Kinder Mlecznej Kanapki trafi do Was, abyście mogli je wspólnie czytać.

wspolneczytanie.pl

Dzięki Państwa wsparciu mamy szansę na pozyskanie do biblioteki
zestawu książek i wygodnych puf!

Dziękujemy!!!