DANE KONTAKTOWE

spotkanie

Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych

Wigilia  KLubu Poezji

14 grudnia 2017 o godz.16.00 członkowie Mikołajskiego Klubu Poezji spotkali się w Restauracji Bart. Była to nasza wspólna Wigilia. Uroczystą, kolację przygotowała pani Barbara Grabowska.

Kierownik biblioteki  złożyła życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Czytaliśmy wiersze związane ze Świętami Bożego Narodzenia, śpiewaliśmy kolędy.

Wieczór spędziliśmy w miłej, serdecznej atmosferze.

TEATR  PRZY STOLIKU

28.12.2017  godz.18.00

klub czytelniczy  ABC

Aktorzy Teatru Jaracza w Olsztynie przedstawią sztukę

DZIŚ WIECZÓR ARSZENIK, CZYLI KOMEDIA Z KAWĄ

W sylwestrowy wieczór Lorenzo i Bice, właściciele zakładu pogrzebowego, czekając na powitanie Nowego Roku nie zapominają o codziennych przyzwyczajeniach i obowiązkach...

Mąż gra samotnie w szachy, żona plecie wieniec nagrobny. A nuż będzie potrzebny? Za oknem wszak zima, trudne warunki drogowe ... Między małżonkami stoi szampan i ... niepokojąca cisza. W końcu, aby wypełnić czas do północy, podejmują wyrafinowaną grę, w której zacierają się granice między miłością i nienawiącią, dramat wisi w powietrzu, czarny humor ich nie opuszcza, ale oboje z przedziwną satysfakcją brną w tej małżeńskiej rozgrywce dalej i dalej, poddając swój związek kolejnej w ich długim pożyciu - próbie sił.

Tę na poły zabawną na poły refleksyjną komedię przeczytają Irena Telesz- Burczyk i Marian Czarkowski

Serdecznie zapraszamy!

Fotorelacja z imprezy czytelniczej "Misie, miśki i niedźwiadki"